Proses
Mekatronik

Firma bütün sektörel fuarlara katılmakta ve üretiminin %40’ını ihraç etmektedir. Üretilen bütün makineler ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemine göre ve CE normlarına göre üretilmektedir.

İletişim
KAYDIR

— PROSES MEKATRONIK

Çevreye duyarlı, doğa dostu, ihtiyaca uygun çözümlerimizle minimum seviyede enerji tüketimli makineler, IOT teknolojisi.

Misyonumuz;

Proses Mekatronik’ın ana hedefi yetişmiş insan gücüyle uluslararası bir marka olmak ve çevreye duyarlı, insan merkezli ve gelişmeci bir üretim sistemi ile faaliyetlerini sürdürmektir.

Vizyonumuz​;

Köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, ürünlerinin kalitesi ile tanınan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada müşterilerine beklentilerinden daha fazlasını sunan, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir makine firması olmaktır.

Proses Otomasyon

Makine sektöründe rekabet avantajı kazanmak, ileri teknolojinin getirdiği kusursuz bir otomasyon çözümü ile olur. Makine otomasyonundaki bilgi birikimimiz ile komple otomasyon çözümleri sunuyoruz

Keşfet

Proses Makine

Faaliyete başladığından beri Proses Mekatronik tekstil makinesi ve sektörde üretim kalitesi, istenildiğinde verdiği servis hizmeti ve müşteri memnuniyeti açısından güçlü bir üretici olmuştur.

Keşfet

Proses Çözümler

Otomasyon çözümleri sunmak için kurulmuştur. IoT, uzaktan izleme ve kontrol, endüstri 4.0 uygulamaları,makine, tesis verimlilik izleme gibi konular ana çalışma alanıdır.

Keşfet

SCADA

Proses Mekatronik otomasyon alanında Mitsubishi SCADA ve Tesla SCADA ürün çözümleri ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Referanslar

Global markalarla çalışıyoruz